https://guvenpaimalat.com/
Güvenpa | Kurumsal

KURUMSAL

Biz Kimiz ?

1996 yılında Güvenpa karoser olarak ticaret hayatına atılan firmamız en yeni teknolojiler ve müşteri memnuiyeti ile sektörde adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Çağın getirdiği yenilikleri yakından takip ederek kısa zamanda güney doğu ve doğu Anadolu’da karoser ekipmanları imalatında öncü hale gelmiştir. Günümüzde tüm Türkiye ve yurt dışına hizmet vererek ticaret hayatına devam etmektedir.

Kaliteden ödün vermeden uygun fiyata kaliteli ürünler üreterek hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alarak yaptığımız işte ürünlerimiz müşterilerimize tam zamanında ulaşmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile en iyi çözümleri üreterek ve en iyi hammaddeyi, en iyi çelik üreticilerinden temin ederek kaliteli ürünler üretmektedir.

Misyonumuz

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu’da karoser imalatında öncü hale gelen firmamızın bu istikrarı sürdürmesi ve faaliyet alanında en iyi olarak Türkiye’de tanınır bir firma olmaktır. Deneyimli, enerjik ve uzman kadrosuyla müşteri odaklı yaklaşımıyla “kaliteli ve mükemmel işi” yapmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri haline gelmek ve Dünya pazarında kendine yer bulmak vizyonlarımız arasında yer almaktadır. İşini en iyi şekilde yapan, kaliteli ürünlerinin dünya çapında tanınır hale gelmesini hedeflemektedir.

Neden Biz ?

Müşteri kavramının, değişen çağın pazarlama araçlarının ve işletme davranışlarının merkezinde olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için yatırımlarımızın büyük kısmını, yine insan kaynağına yaptığımız yatırımlar oluşturur.


Mutlak müşteri memnuniyeti kavramı, bizim için çok önemlidir. Sizi memnun etmenin yolunun müşterilerinizin memnuniyeti olduğunu çok iyi biliriz. Amacımız, müşterilerle olan ilişkileri geliştirmek, müşterinin tutum ve davranışlarını doğru anlamak, istek ve ihtiyaçlarına tam cevap verebilmek, müşteri coşkusunu ve bağlılığını çalıştığımız kurumlarla paylaşabilmektir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile hizmet vermekteyiz.

Hızlı teslimat

Sipariş ettiğiniz ürünleri en kısa zamanda teslim ediyoruz.